Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

Lütfen, https://formassist.net/ uzantılı internet sitesini (“İnternet Sitesi”) ve AppleStore veya Google Market veya başkaca platformlardan indirilebilecek “Form Assist: Diet, Workout, more” uygulamasını (“Uygulama”) kullanmadan ve üyelik oluşturmadan önce aşağıda yer alan üyelik koşullarını ve sözleşmesini dikkatli bir şekilde okuyunuz. 

İnternet Sitesi ve Uygulama’yı üye olarak kullanacak kullanıcıların (“Üye”), üyelik işlemlerinin tamamlanması ile, kullanım koşullarının devamında yer alan üyelik sözleşmesi akdedilmiş sayılacaktır.

İnternet Sitesi veya Uygulama’nın üzerinden herhangi bir alışveriş yapılmasından önce İnternet Sitesi ve Uygulama’daki ilgili alanları, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Ön Bilgilendirme Metni dikkatli bir şekilde incelenmelidir.

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen İnternet Sitesi’ni veya Uygulama’yı kullanmayınız ve üye olmayınız. 

İnternet Sitesi’nin veya Uygulama’nın üyelik kısmında ilgili yerlerin doldurulması ile kullanıcı “üye” vasfını haiz olur.

İnternet Sitemizde ve Uygulama’da sağlıklı yaşam, beslenme ve egzersiz programlarına ilişkin tavsiye niteliğinde bilgi ve hizmetler sunulmakta ve bu doğrultuda birtakım ürünlerin satışı yapılmaktadır. İnternet Sitemiz ve Uygulama’da verilen hizmet ile satışa sunulan ürünler, üye için tavsiye niteliğinde olup, hiçbir koşulda bir sonuç taahhüdü içermez. Üyeler, tavsiyelere uyup uymamak konusunda irade serbestisine tabi olup sonuca ilişkin hiçbir suretle tarafımıza başvuramaz.

İnternet Sitesi’nde ve Uygulama’da satılan Ürünler Müşteri tarafından kullanma talimatına/şekline ve kişilerin genel sağlığına uygun olarak kullanılmalıdır. Sağlık nedenlerinin gerektirdiği ölçüde, Üyeler İnternet Sitemizde ve Uygulama’da satılan ürünleri kullanmadan önce sağlık kuruluşlarına danışmalı ve sağlık kuruluşlarının yönlendirmelerine uygun hareket etmelidir. Üyeler, kendi sağlık durumlarını uzmanlar ile değerlendirerek İnternet Sitemizde veya Uygulama’da sunulan hizmet veya ürünlerin kullanılması değerlendirmekle yükümlüdür. Üyeler, mevcut sağlık sorunlarını üyelik esnasında Form Assist’e bildirmekle yükümlüdür. Bu maddede belirtilen sorumluluk tamamen Müşteri’de olup, Form Assist hiçbir suretle sorumluluk kabul etmemektedir.

Form Assist, İnternet Sitesi’nin ve Uygulama’nın aşağıda belirtilen genel ve özel koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. İnternet Sitesi’ni ve Uygulamayı her ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.