Sıkça Sorulan Sorular

FormAssist Nedir?

FormAssist sağlıklı yaşam asistanı olarak hayatın yoğun temposunda sağlıklı ve daima formda kalabilmen için sağlıklı yaşam ürünleri satışı yapan %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir kuruluştur.

Bire bir destek almak için çağrı merkezimize telefonla ulaşabilir veya cep telefonuna indirebileceğin akıllı telefon uygulaması ile gerçek diyetisyen ve spor eğitmenleri eşliğinde sana özel beslenme ve egzersizleri düzenletebilirsin.

Form Assist Mağazasında Satılan Ürünler Nelerdir?

Sağlığın bizim için en önemli konu. Sağlıklı bir şekilde istediğin forma girmen için diyetisyen ve antrenörlerimizin onayladığı ve hayat kaliteni arttıracak ürünleri senin için özel ürettiriyor ve satış desteğini uzman kadromuzla veriyoruz. 

Form Assist'in Farkı Nedir?

Sadece alış veriş yapmak istediğini elde etmek için ilk adım olabilir. Ancak aldığın ürünleri doğru ve zamanında kullanmaz, bir kenara kaldırır veya bilinçsizce kullanırsan, ne almış olursa ol, faydasını görme ihtimalin yok denecek kadar azdır.

Her biri ilgili bölümlerden mezun uzman ve samimi kadromuzla, aldığın her ürünle birlikte sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırmak ilk hedefimizdir. Hedefine doğru ve sağlıklı bir şekilde ulaşman ve bunu kalıcı olmasını sağlamanın önemli olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden sattığımız ürünler için, satış sonrasındaki sürece ve desteğe değer veriyoruz, size yatırım yapıyoruz.

Form Assist'e Nasıl Güvenebilirim?

Form Assist olarak kendimizi içimizde samimi bir ekip olarak görüyoruz. Her bir ekip üyemizi özenle seçiyor ve size layık bir hizmet verebilmek için uzmanlıkları noktasında seçici davranıyoruz. Amacımız size genel olarak belirli bir standardın üzerinde hizmet götürmek olduğu için, tam zamanlı çalışan personellerimize ofis numaralarımızdan çalışma gün ve saatlerinde her an ulabilirsiniz.

%100 yerli sermaye ile kurulmuş şirketimiz, tüm yasal mevzuatlara uygun, yasal düzenlemeler konusuna hassas ve şeffaf bir yapıya sahiptir. 3 seneyi aşkın bir süredir yatırım ve sürekli kendimizi geliştirme sürecinde olan kurum olarak, uzun vadeli planlar yapıyoruz.

Aldığım ürünleri Kolayca İade Edebilir Miyim?

Evet. Türkiye'de kayıtlı bir şirket olarak, Cayma ve İade Koşulları Sözleşmesi'nde detaylıca anlatıldığı üzere, Türk Tüketici Hakları'nın tümüne sahipsiniz. Ayrıca size bir kez değil, sürekli hizmet etmek istiyoruz. Karşılığını alamadığınızı düşündüğünüz veya kullanmaktan vazgeçtiğiniz bir ürün veya hizmet sunmanın, "Sağlıklı Yaşam Alışkanlığı Kazandırma" hedef ve ilkemize hizmet etmediğinden, iade talepleriniz noktasında kolaylaştırıcı bir etkinlik içindeyiz.

Ürünleri Aldıktan Sonra Nasıl Destek Alacağım?

Sağlıklı Destek Hattı'mızı arayarak aldığınız ürün ve kullanımı ile ilgili dilediğiniz gibi bizimle iletişime geçebilirisin. Genel bilgilendirmelere ek olarak, sana özel yorumlarda bulunabilmemiz ve seni yakından takip edip motive tutmamız için diyetisyen ve kişisel egzersiz antrenörlüğü hizmetleri sunuyoruz. Bu kampanyalardan faydalanır veya uygulamamızdan üyelik açarsan, daha derinlemesine ve hayatına yakından dokunmayı amaçlayan destek sunuyoruz.