15 Gün Üyelik Hediyeli Squat Meydan Okuması

15 gün üyelik hediyeli squat meydan okuması diyoruz. Sen de var mısın? Vücudumuza bir iyilik yapıp hadi hep beraber hem şekillendiriyor hem de sağlıklı beslenerek pozitif enerji topluyoruz. Suat meydan okuması bildiğiniz gibi bir challenge olmakta. Bu illa birine meydan okuma diye düşünülmesin. Kendinize karşı hayatı olumlu yönde etkileyecek bir meydan okuma diyebilirsiniz. Neden mi? Çünkü kendimizi seviyoruz ve biraz da olsa şekillenmek istiyoruz. E oturduğumuz yerden şekillenmeyecek, istediğimiz gibi görünmeyeceğiz. İllaki bir aksiyon, bir hareket olması gerekmektedir. Bu yaptığımız hareket sadece vücudumuzu zinde tutmayacak, sağlıklı bir zihin gelişimine katkı sağlayacaktır. Sağlıklı zihin nereden geliyor demeyin! Siz meydan okumaya başladığınız andan itibaren vücudumuz sizi sağlıklı besinler yemeye, yediğiniz yiyeceklerin kalorisini dikkat etmeye ve abartıya kaçmadan yemeye dikkat ettirecektir. Unutmayın ki spor ile beden gelişir ve spor ile hayata bakış açılarımız değişmektedir.

15 Gün Üyelik Hediyeli Squat Meydan Okuması

7 gün boyunca Squat Challenge ‘ı tamamlayın, b15 günlük ücretsiz egzersiz planına sahip olun, bir ay boyunca yanında olacağımız sana uygun egzersiz programı hazırlayalım, istediğin forma girmene yardımcı olalım.
Nasıl Katılacaksınız?
1-  İlk olarak ana sayfadaki 'Egzersiz' sekmesine gidin.

 

2-  Ardından ücretsiz programlara doğru ilerleyin,  

3- Herhangi bir  egzersiz programını seçin.

     Bu egzersiz seçimi şöyle olmalıdır:

     İlk gün 1. GÜN’ü,

     Ertesi gün 2. GÜN’ü

     Sonraki günü 3. GÜNÜ olarak seçiminizi yapmanız gerekmektedir ve sırayla sürdürülmelidir.

4- Egzersizlerinizi verilen süre boyunca tamamlamaya özel gösterin, dinlenme sürelerinde bekleyin. Eğer kendinizi hazır hissediyorsanız, beklemeyi daha kısa tutarak (başla tuşuyla) haraketi başlatabilirsiniz. 

5- Son olarak egzersizlerinizi bitirdiğinizde 'Egzersizinizi Tamamladınız' sayfasına yönlendirileceksiniz. Ne kadar kalori yaktığınızı görebileceksiniz. Dilerseniz ne kadar zorlandığınızın geri bildirimini bırakabilirsiniz. Hepsi bu kadar..

  

Eğer nerede kaldığınızı hatırlamak ve egzersizinin nasıl geçtiğini görmek isterseniz, uygulama ekranın altındaki Zaman Tüneli’ne Gitmeniz ve “Egzersizler” sekmesindeki günlük egzersizlerinizi görebilirsiniz.

 Not:

Egzersizlerinizi tamamlama düzeyini dikkate almayınız. Bu bölüm üyelik paketlerimizden birine sahip iseniz, size özel yazılmış egzersiz programları ne kadar tamamlamış olduğunuzu gösteren bir alandır. 1.gün için 1.GÜN ve tamamlama işaretini görmeniz yeterli. Başarılar:)

Dilerseniz bir önceki yazımıza https://formassist.net/florur/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

Su İçmenin Vücudumuza Faydaları Neledir?
Su İçmenin Vücudumuza Faydaları Neledir?
Su İçmenin Faydaları Nelerdir? Vücudumuzun yüzde 70’i sudan oluşuyor. Hayati bir öneme sahip olan suyu günde en az 2...
Daha fazla
Chia Tohumu Nedir, Faydaları Nelerdir?
Chia Tohumu Nedir, Faydaları Nelerdir?
Chia Tohumu Ülkemizde son yıllarda popüler olan chia tohumu, besin içeriği açısından zengindir ve sıklıkla beslenme ...
Daha fazla
Badem Hazzı Tarifi, Nasıl Yapılır?
Badem Hazzı Tarifi, Nasıl Yapılır?
Badem Hazzı Hızlı olarak öğün yapmak istediğinizde badem hazzı sorunu giderebilmekte ve kahvenin yanına, ara öğünlere...
Daha fazla

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın