HDI Sigorta’dan Form Assist İş Birliği

HDI Sigorta’dan Form Assist İş Birliği

HDI Sigorta

2018 yılından bu yana kişiye özel beslenme ve egzersiz programları tasarlayan Form Assist, sigortacılık sektöründe yenilikçi faaliyetler ile adından söz ettiren HDI Sigorta ile bir ilke imza attı.

HDI Sigorta’dan Konut, Ferdi Kaza ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası bulunan sigortalılar, poliçe süreleri içerisinde bir ay boyunca, ‘‘Kendine Sağlık Hediye Et!’’ mottosu ile yola çıkan Form Assist’in beslenme ve egzersiz danışmanlığı hizmeti içeren ‘Değişim Başlıyor’ paketinden ücretsiz olarak yararlanacak.

diyet

Sigortalıların, Form Assist uygulamasını cep telefonlarına indirip kaydolarak kullanıma başlayabilecekleri paket içerisinde; HDI Sigorta poliçe sahiplerini, kişiye özel beslenme ve egzersiz programlarının hazırlanması, haftalık diyetisyen ve antrenör takibi gibi birçok hizmet bekliyor.

Sağlıklı yaşam alışkanlığı kazanmanın önemine dikkat çeken HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu,’‘Sağlığımızın kıymetini içinden geçtiğimiz bu dönemde bir kez daha anladık.

Bu günlerden ders çıkararak, sigortalılarımızın sağlığını ve formunu korumaya yönelik alternatifler sunuyor olmaktan son derece memnunuz. İş birlikleri için Form Assist ailesine çok teşekkür ediyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Daha fazla yemek tariflerimiz için buraya tıklayınız

Google Play ücretsiz indir : Form Assist

App Store ücretsiz indir : Form Assist

Form Assist