Yaz Gelirken En Sık Kurulan Cümle Zayıflamak İstiyorum

Yaz Gelirken En Sık Kurulan Cümle: Zayıflamak İstiyorum

Bütün bir yıl bunun hayalini kurduk ve işte kızgın kumlar, serin sularla buluşmamıza çok az zaman kaldı . Deniz, güneş, kumsal mevsimine yaklaşırken birkaç kilo vermek, yaza daha fit bir vücutla girmek pek çoğumuzun hedefi. Zayıflamak istiyorum diye hedef koyduğumuzda sürecimizi bir miktar hızlandırmak ve sağlıklı ve fit bir vücutla yaza merhaba demek istiyoruz. Peki neler yapabiliriz?

Yaza girerken daha hızlı kilo vermenize yaryacak ipuçlarına geçmeden önce ne yapmamamınız gerektiği konusunda önemli bir uyarı ile başlayalım: Şok diyet programlarından uzak durun! Size kısa sürede kilo verdireceğini vaad eden, sizi uzun saatler aç bırakan, egzersizle desteklenmemiş her diyet programı sağlığınıza zarar vermekten başka hiçbir işe yaramaz.

Şimdi dönelim konumuza… Yaza girerken biraz daha hızlı zayıflamak ve fit bir forma kavuşmak için neler yapabiliriz?

Zayıflamak İstiyorum Hedefi İçin Kendinize gerçekçi bir hedef koyunTatile gideceğiniz zamanı dikkate alarak, sağlığınızdan ödün vermeyecek şekilde bir hedef belirleyin ve uygulayabileceğiniz bir diyet listesi hazırlayın. Bunu yaparken bir diyetisyenin fikrini almak yapılabilecek en iyi yöntem.

Size özel diyetisyeninizle tanışmak ve tavsiyelerini almaya başlamak için buraya tıklayabilirsiniz .

Zayıflamak İstiyorum Dediğinizde Egzersiz için uygun zamanınızı belirleyin

Hareketsiz yaşam, sağlık için çok büyük bir risk! Bedeninizi hareketsiz bırakarak sağlığınızı tehlikeye atmayın!

Hareket ve egzersiz aynı zamanda fit bir vücudun anahtarı. Günün hangi saatinin egzersiz yapmanız için en uygun saat olduğunu düşünün ve egzersiz planınızı buna göre yapın.

Zayıflama, fit bir vücuda sahip olma, sağlıklı bir yaşam sürme yolculuğu size keyif veren, tamamen size özel bir yolculuk olmalı. Planlarınızı keyfinize göre yapmakta özgürsünüz… Yolculuğun tadını çıkarın.

Bölgesel İncelme Hareketlerinizi Belirleyin

Herkesin vücut yapısı farklı. Kimimiz göbekten, kimimiz kalça veya bacaklardan kilo alıyor. Bu nedenle egzersiz programları kişinin boyu, kilosu ve vücut yapısına göre kişiye özel oluşturulması gerekiyor.

Yaza girerken en çok hayali kurulan elbette düz bir karın . Göbek egzersizlerinden, yağ yakımını kolaylaştıran kardiyo egzersizlere kadar; kaslarınızı güçlendirip fit bir vucuda sahip olmanıza yarayacak egzersiz programları için mutlaka bir uzmandan yardım alın. Size özel bir egzersiz koçunuz olsun ve programınızı birlikte planlayın.

Yazın ve Sağlıklı Yaşamın Tadını Çıkarın!

Yukarıda yazan önerileri dikkate alıp hedeflerinizi gerçekleşmeye başladığınızda yaz da başlamış olacak. Bundan sonrası için hem yazın hem sağlıklı yaşamın tadını çıkarmak size kalmış .

Göreceksiniz programlı bir şekilde, gerçekçi hedefler ve uzman yardımı ile gittiğinizde işler daha da kolaylaşıyor. Kilo vermek, sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşmak hayatınızda yapacağınız birkaç düzenleme ile gayet kolay… Buradan yazan tüm ipuçları için sahip olmanız gereken şey istek ve heyecan… E bu yazıyı okuduğunuza göre o da sizde var demektir.

Hadi hemen programı oluşturmaya başlamak için size özel ücretsiz diyetisyeniniz ve egzersiz koçunuzla tanışın.

Bir önceki yazımıza https://formassist.net/diyet-gunlugu-tutmak-kilo-verme-hizinizi-2-kart-arttiriyor/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

1
Selam,
Sana nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by