Sıkça Sorulan Sorular

 

FormAssist Nedir?

FormAssist hayatın yoğun temposunda sağlıklı ve daima formda kalabilmen için gerçek diyetisyen ve spor eğitmenleri eşliğinde beslenme ve egzersizlerini düzenleyen, her daim yanında olan bir akıllı telefon uygulamasıdır.

Uygulamanın bana sağlayacağı avantajlar nelerdir?

Gelişen teknolojiyle artık zamandan kazanma vakti geldi! Eğer kilo vermek istiyor ve bunu tek başına başaramıyorsan motivasyon koçlarından yardım isteyebilir, öğünlerinin sana uygunluğunu diyetisyenine sorabilirsin. Yapman gereken spor ve egzersizleri bire bir eğitmenine danışabilirsin.

FormAssist ile aklıma takılan sorularımı nasıl sorabilirim?

Uygulamayı telefonuna indirip üyeliğini aktifleştirdikten sonra “diyetisyen ile iletişim” veya “antrenörle iletişim” bölümlerinden sorularını sorabilirsin.

FormAssist Ücretsiz Bir Uygulama mı?

FormAssist uygulamasını telefonuna ücretsiz olarak indirebilirsin. Uygulamadaki bazı özelliklerden ve sana göndereceğimiz standart diyet listesinden ücretsiz olarak faydalanabilir; dilersen ücretli olarak sana özel bire bir takip içeren diyet ve egzersiz programı ve daha pek çok içerikten faydalanabilirsin.

Ücretli olarak sunduğunuz hizmetler neler?

Uzun çalışmalar sonucunda hazırladığımız sana özel avantajlı paketlerin içeriklerine buradan göz atabilirsin.

Kimler üye olabilir?

Sağlıklı yaşamak ve düzenli beslenmek isteyen herkes üye olabilir. Kişiye özel Diyet ve Beslenme planları ise yasal düzenlemeler gereği 18 yaşını dolduran bireyler için uygundur.

Hazırlanan diyetim Hastalığıma ne kadar uygun?

Diyet planı oluşturmadan önce sana sorduğumuz sorularda hastalığını detaylı olarak belirtmen, aynı zamanda uygulamadaki İLETİŞİM bölümüne girerek “Güncel kan Tahlilimi paylaşmak istiyorum” a tıklayıp tahlil fotoğrafını yüklemen diyetisyenlerimizin sana uygun bir program oluşturmasını sağlayacaktır.

Hamile ve emziren anneler için uygun mu?

Evet uygundur. Bu gibi özel dönemlerde anne ve bebeklerinin sağlıklı beslenmeleri için gereken özel planlar hazırlanır.

 

 

 

1
Selam,
Sana nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by