Diyet ve Pilates

Diyet ve Pilates

Diyet ve Pilates

Pilates vücudun tüm kas yapısını çalıştırarak sizin daha dik bir duruş sergilemenizi ve daha ince görünmenizi sağlar. Aynı zamanda metabolizmanın hızlı çalışmasına yardımcı olur. Bu sebeple de diyetisyen eşliğinde çalışırken en önemli etkenlerden biri metabolizmayı hızlandırmaktır. Pilates bu süreçte gelişimin daha hızlı ve verimli olmasında son derece önemli bir rol oynar.

Şişkinlik ve ödem kaynaklı sorunların çözümüne büyük destek olmakla beraber diyet sürecinde motivasyonu en üst seviyelere çıkartır ve diyet algısından kaynaklanan isteksizlik, kısıtlanma duygusunu ve bir çok olumsuz algıyı değiştirdiği için güzel sonuçlar alınmasına ve istikrar sağlanmasına yardımcı olur.

Vücudunu ve sağlıklı yaşamayı sevdiren, kendini daha iyi ve zinde hissetmeni sağlayacak güzel bir sürece başlamaya hazır mısın? 🙂 Bedenini sev ve onu koru.

Bu ve bunun gibi bilgilerinden haberdar olmak ve ücretsiz egzersiz videolarına ulaşmak için FormAssist uygulamasını indir. Güncel tüyoları kaçırma. 🙂https://formassist.net

Sana özel egzersiz programına ulaşmak için aşağıdaki linke tıkla ve sen de ailemize katıl !

https://formassist.net/

FormAssist Personal Coach

Pelin İpekören

1
Selam,
Sana nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by