Kaşar Peynirli Biber Tost - Form Assist

Kaşar Peynirli Biber Tost - Form Assist

Kaşar Peynirli Biber Tost

Kahvaltılıkların en güzeli olmaya aday kaşar peynirli biber tost ile karşınızdayız. Hızlı tüketimlerde, geç kaldığınız yere aç kalarak gitmenize izin vermeyecek bir yiyecek. Pratik olduğu kadar zaman da kazandıran bir yiyecek. Siz ne demek isterseniz deyin. Biz ona hafif tok tutucu kahvaltılık demek istiyoruz Kahvaltı dediğimizde ilk aklımıza gelen imgeler, peynirler, zeytinler, hamurlu yiyecekler, sucuklar, ballar, kaymaklar gelir.

Bu kahvaltı saydıklarımızın hiçbirinden değil, kaşar peynirli biber tost hem pratik hem de karın doyurucu niteliğe sahip. Hamurlusundan meyvelisine, fırınlananlardan kızartılanlara veya karışım olarak bir çok kahvaltılık çeşiti bulunmakta. İçerisinden hangisini yapmayı istemek sizin tercihiniz. Ancak bizler günün şu dakikalarında, sizlerin bunu okuduğu vakitlerde tavsiye ettiğimiz ve bizlerin de çok sevdiği bir kahvaltı, bir protein kaynağı bulunuyor.

Biber, peynir ve kaşarlardan elde edilen öğünümüzü, ders çalışırken, ofiste iş başında iken, spordan sonra (hemen sonra değil), film izlediğiniz esnada, istediğiniz her vakitte yapabileceğiniz pratikliğe sahip. Aynı zamanda kalori dostu olmakta olan kahvaltılığımız, kilo aldırmaz ve içerisinde bir dolu lif ile lif kaynağı olmaktadır ve eklediğimiz peynirlerle bir dolu protein almış oluyoruz.

Kaşar peynirli biber tost sadece kahvaltılık olarak değil, ana öğün veya dilerseniz ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Her mevsim dilediğiniz vakitte yiyebileceğiniz ve kolaylıkla bulabileceğiniz ürünlerle yapılmakta. Bir sabah alelacele çıkmamız gerektiği anda koşarak yardımımıza gelen. vücut dostu kahvaltımıza eşlik eden tost. Sadece doyurucu olmasının yanında aynı zamanda, keyifle, herhangi bir zaman kaybetmeden yapabileceğiniz kahvaltılık çeşitlerimizden biridir. Tarifimizi verirken sadece sizi değil, size eşlik etmesi için arkadaşınıza düşündük. Aynı anda hem protein, lif alıp hem de fit kalmabilmenin keyfini çıkarmanızı öneririz.

Kahvaltıda farklılık arıyorsanız kaşar peynirli biber tost tam size göre!

Kahvaltı sofralarınızı şenlendirecek harika bir tarif! Lif içeriği ve protein oranı yüksek olan bu tostu denemelisiniz. Üstelik oldukça pratik :) 2 orta boy kapya biber 2 dilim light kaşar peyniri Baharatlar Biberleri yıkayıp boylamasına ortasından kesik atın. Kaşar peynirleri ve baharatlar kestiğiniz yerden içerisine ekleyin ve tost makinesinde pişirin. Kaşar peynirli biber tostumuz afiyet olsun :)

FormAssist app

Bir önceki yazımıza https://formassist.net/egzersiz-motivasyonu-nasil-olusturulur/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.